top of page
NetApp-HQ-900x636.jpg
netapp-logo.png
Datacosmos_Logo-01.png

Bulut Hizmetleri

Cloud with Netapp

Verilerinizi güvenle veri merkezimizde yönetiyor, rutin işlerinizin riskini devralıyor, operasyonel iş kaynaklarınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyoruz.

Verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Herhangi bir felaket anında, sistem arızalarında, elektrik kesintilerinde ve lokasyon arızalarına karşı korumak için olağanüstü durumlarda verilerinizin koruması ve hızla kurtarılması için kullanmış olduğunuz NetApp ürününün özelliğinden faydalanmak istiyorsanız Datacore Bilgi sistemleri olarak size “NetApp Disaster As a Service” hizmeti sunmaya hazırız.

NetApp felaket kurtarma çözümü ile neler sağlayabiliyoruz;

Uzak mesafelerde düşük RPO'ları karşılamak için en esnek ve uygun maliyetli çözüm olan SnapMirror replikasyon yazılımını kullanıyoruz.

SnapMirror çözümünü “FAS, AFF, ONTAP Select ve Cloud Volumes ONTAP” dahil tüm ONTAP destekli depolama platformlarında kullanıyoruz.

NetApp Ontap işletim sistemi ile entegre olan Snapmirror ile disk tabanlı replikasyon çözümü sunmaktayız.

NetApp Ontap işletim sisteminin sunmuş olduğu avantajlar ile birlikte Snapmirror replikasyon lisansını kullanarak verilerinizi  uzaktaki bir lokasyona güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz,

Maliyetleri ve operasyonel süreçleri iyileştirirken “RPO ve RTO” gereksinimlerini karşılamaktayız,

SnapMirror çözümünü ile Replikasyon sürelerini dakikalara kadar düşürebilirsiniz,

NetApp SnapMirror  verileri LAN veya WAN üzerinden yüksek hızlarda replike eden uygun maliyetli, çok amaçlı bir çözümdür.

RPO'ları karşılamak için kesinti süresini en aza indiriyoruz,

Verilerinizi sıkıştırıp ve tekilleştirerek replike etiiğimiz için depolama gereksinimlerini ve bant genişliği kullanımını azaltıyoruz,

DR lokasyonunu aktif olarak kullanmanızı sağlıyoruz,

Bulunduğuz lokasyon haricinde farklı bir veri merkezinde sunucularınızı çalışır duruma getiriyoruz.

Datalarınızı uygulama bağımsız, sıkıştırılmış ve tekilleştirilmiş olarak replike ediyoruz.

Bu ortamın izlenmesi, yönetilmesi ve operasyonel tüm işlemler güvenilir bir sistem entegretörü tarafından kadrosunda uzman sistem mühendisleri olan Datacore Bilgi Sistemleri tarafından yapılmaktadır. 

NetApp ürün ailesinden E serisi ürüne sahipseniz ek bir bedel ödemeden mevcutta bulunan lisanslarınızı kullanarak replikasyon desteğinden faydalanabilirsiniz.

 

Commvault Müşterileri için Datacosmos Bulut Depolama Hizmeti

Commvault müşterisi misiniz? Bu yönetilen bulut depolama hizmeti, Commvault müşterilerinin yalnızca birkaç tıklama ile Commvault Backup & Recovery veya HyperScale X için ikincil bulut depolamayı sorunsuz bir şekilde benimsemesine olanak tanır.

Commvault-Logo.wine.png

Datacosmos ile asıl hedefinize giden yolda güçlü bir takım arkadaşı edinmiş olacaksınız.

bottom of page