top of page
Datacosmos_Logo-01.png

Bulut Hizmetleri

E-Discovery Office 365 & EndPoint

Verilerinizi güvenle veri merkezimizde yönetiyor, rutin işlerinizin riskini devralıyor, operasyonel iş kaynaklarınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyoruz.

EDiscovery ile yasal uyumluluğu teşvik edebilir , verilerinizi daha yüksek hız ve hassasiyetle tanımlayarak, koruyup dışa aktarabilirsiniz.

-Güçlü arama kontrolleri ile daha az zorlanma ve çaba

-Tek bir tekil arabirimde Office 365 ve Endpoints ortamlarındaki verileri belirleyin

-Yerleşik EDRM protokolleriyle uyumlu kalın

Datacosmos Office 365 Yedekleme ve Kurtarma için eDiscovery, mevzuata uygunluk için verileri korumak için tekil bir arayüz sağlar. Kullanıcılar, basit anahtar kelime sorgularını kullanarak Office 365 ortamlarının derinliklerinde gömülü verileri ortaya çıkarabilir ve koruma için dışa aktarabilir.

 

Commvault Endpoint Backup & Recovery, yasal uyumluluk için verileri korumak üzere tekil bir arayüz sağlar. Kullanıcılar, basit anahtar kelime sorgularını kullanarak, çalışanların dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarının derinliklerinde gömülü verileri ortaya çıkarabilir ve bunları korumak için dışa aktarabilir.

 

Datacosmos Son Kullanıcı Yedekleme ve Kurtarma için eDiscovery ile eşleştirilen Datacosmos, düzenlemelere uygunluk için benzersiz bir deneyim sunar - her iki iş yükü bütünlüğünü kapsayan hızlı, etkili bir e-Keşif çözümü sunar.

bottom of page