top of page
Datacosmos_Logo-01.png

Bulut Hizmetleri

Disaster as a Service

Verilerinizi güvenle veri merkezimizde yönetiyor, rutin işlerinizin riskini devralıyor, operasyonel iş kaynaklarınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyoruz.

Kendi veri merkezimiz, public Cloud veya Datacosmos üzerinde çalışan sanal sunucularınızın kesintisiz ve kayıpsız olarak coğrafi olarak başka bir bölgeye gönderilmesi ve bu sunucuların bir felaket anı için hazırda bekletmek istiyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Bu servise, yapılan testler ve 7/24 monitöring hizmeti de dahildir. Datacosmos mühendisleri replikasyonun yapıldığı donanım altyapısını ve sanallaştırma katmanlarını sürekli monitör edip sistemin istendiği anda çalışacağının garantisini vermektedir. Aynı şekilde veri bozulması, zararlı ataklara karşı sürekli bakımları yapılan bir altyapı ve mühendis ekiplerinden bahsetmekte fayda var.

 

Bununla birlikte Datacosmos Bulut Hizmetleri son kullanıcı verisinin güvenliğini teyit etmek için düzenli aralıklarla disaster testlerini gerçekleştirecek bir ortamda sağlamakla yükümlüdür.

bottom of page