top of page
YonetilenLogo.png

Yeni iş yaşamı ile riskler azalıyor!
Kurumlar
Yönetilen Hizmetleri

tercih ediyor.

Kurulduğumuz günden itibaren “Yönetilen Hizmet” sunmak için hazırdık!

Yıllara dayanan tecrübemiz, bilgimiz, profesyonel, donanımlı güçlü teknik kadromuz, sağladığımız çözümlere yatırımlarımız, monitörleme merkezimiz ile güçlü temelden güvenilir yönetim sunuyoruz.

Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler

Eğer günlük rutin işleri düşünmek istemiyor ve sadece sonuca odaklanmak istiyorsanız sizin için doğru çözüm Yönetilen Hizmetler olacaktır. Yönetilen Hizmetler ile ekibinizi, katma değeri olmayan günlük rutin işlerinden kurtarır onları uzmanlık alanlarına odaklamış olursunuz. Datacore kendi konusunda tecrübeli ve sertifikalı çalışanları ile 6 yıldır aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

datacore_bar.png
arsiv.png
datacosmos_kucuk_favicon.png

Yönetilen Arşiv Hizmeti 

Office365, Exchange, Lotus Domino mail ortamlarınızın journaling, arşiv ve E-Discovery edilebilmesini istiyorsanız. Datacore’un hazır hizmetlerinizden faydalanabilirsiniz.

Lisans, maintanence, depolama ve ortam güvenliği ile uğraşmanıza gerek kalmadan journal ve arşiv işlemlerinin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Gelen ve giden tüm maillerinizi arşivleyebilir böylelikle silinebilecek mailler engellenmiş olur ve yasal açıdan güvence altında olmuş olursunuz.

 

Dosya sunucularınız üzerinde hiç kullanılmayan ancak yer kaplayan dosyaların sayısını ve oranını biliyor musunuz?

Bu dosyaları silmeye veya orjinal yerinden kaldırmaya korkuyor musunuz? Bir yandan da nitelikli disk alanlarında yere ihtiyacınız var ve maliyete katlanmak istemiyorsunuz.

Datacore, NAS, windows, linux ve unix işletim sistemlerinizdeki dosya sunucuları üzerinde bu analizleri yapabilir.

Sizin belirlediğiniz kurallara uygun olarak kullanılmayan, erişilmeyen dosyaları yerine link bırakarak arşivlemenize imkan tanır.

Böylelikle hem nitelikli disklerin üzerindeki alanları rahatlatmış olursunuz hem de istek halinde kullanıcılarınızın erişmesine olanak tanımış olursunuz.

bottom of page